Закревський
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

ДомКомфорт

ДомКомфорт – техніка та електроніка в аренду з правом викупу

DomComfort – інтернет магазин побутової техніки, товари в розстрочку онлайн

Комфортний дім має бути доступним кожному. Саме з такою місією на українському ринку працює компанія DomComfort. Компанія є першою в Україні, що пропонує клієнтам побутову техніку, електроніку та меблі в онлайн розстрочку на умовах фіксованих щомісячних виплат.

За статистикою, в Україні кожен третій, хто звернувся за споживчим кредитом, отримує відмову. Вам знайома ця ситуація з власного досвіду? Втомилися від прихованих платежів та складних умов стандартних кредитів? У вас нема можливості сплатити перший внесок? Тоді інтернет-магазин DomComfort – найкраще рішення облаштувати свій дім.

DomComfort: розстрочка для всіх

Ми віримо, що оновити свій дім може кожен, адже взяти техніку в розстрочку онлайн у нас дуже просто. Ми пропонуємо такі переваги:

  • Розглядаємо заявки всіх клієнтів віком від 18 років. Часто саме у молоді виникають проблеми з оформленням товарних кредитів. Ми ж віримо, що комфортний побут має бути доступним кожному, тому на наших умовах легко оформити розстрочку для студентів на електроніку (наприклад, планшети та ноутбуки) та побутову техніку. Окрім цього ми надаємо розстрочку для пенсіонерів.
  • Не вимагаємо довідки про доходи. Для нас важливо пересвідчитися в платоспроможності клієнта, проте розстрочку DomComfort оформлює без підтвердження офіційного доходу.
  • Нам не важлива Ваша кредитна історія. Часто в інших установах підставою для відмови є саме відсутність кредитної історії. На противагу цьому, DomComfort не вимагає від клієнта інформації про минулі чи наразі відкриті кредити.
  • Пропонуємо прозорі умови викупу техніки. DomComfort прагне, щоби кожен міг би дозволити собі необхідні для дому речі і при цьому мати змогу виплатити їхню ціну за комфортних для себе умов. Ми пропонуємо прозору і зрозумілу систему фіксованих щомісячних платежів.
  • Ніяких перших внесків. У нас є можливість купити в розстрочку без першого внеску будь-який з товарів каталогу інтернет-магазину.
  • Система знижок. Якщо ви маєте змогу закрити розстрочку раніше строку, ви отримаєте знижку.
  • Розстрочка на техніку, електроніку та меблі оформлюється безпосередньо з компанією DomComfort. Ми не співпрацюємо з банками.
  • Розрахунки проходять безготівково, тому всі виплати легко прослідкувати та підтвердити.

Висока якість товарів

DomComfort слідкує за новинками та оцінює попит на ринку побутової техніки й електроніки, в нашому каталозі представлений широкий вибір популярних моделей. Своїм клієнтам ми пропонуємо лише брендові товари з гарантією та всіма необхідними сертифікатами. До того ж, якщо ви взяли розстрочку онлайн в DomComfort, ви отримуєте подарунок – програму «+1 рік», за якою заводська гарантія на всі товари додатково продовжується на 12 місяців. Протягом гарантійного строку можна безкоштовно отримати такі послуги:

  • Заміна моделі на аналогічну на той час, поки побутова техніка ремонтуватиметься в майстерні.
  • Заміна товару, якщо техніка не підлягає ремонту.

Підтримка наших клієнтів

Іноді буває важно визначитися з вибором побутової техніки, адже пропозицій на ринку доволі багато. Підібрати найкращий варіант за ціною та характеристиками допоможуть менеджери – кожен клієнт може проконсультуватися зі спеціалістами компанії DomComfort. Після того, як миттєва рорзстрочка буде оформлена, наші співробітники безкоштовно доставлять товар за вказаною вами адресою абсолютно безкоштовно! Ми організовуємо доставку до будинків та квартир навіть великогабаритних товарів, таких як холодильники, пральні машини тощо. Також наші спеціалісти безкоштовно встановлюють, підключають та тестують техніку. Тож клієнти нашого магазину не витрачають час та гроші на замовлення додаткових послуг – ми беремо на себе всі клопоти! Якщо ж вам не сподобалася техніка, яку ви взяли в розстрочку, з компанією DomComfort ви легко можете повернути її після мінімального строку використання, вказаного в договорі. Без комісій та штрафів! Ми цінуємо наших клієнтів і бажаємо щоби кожен дім був комфортним для життя!

Графік роботи

Пн.-Нд. 09:00 – 19:00
 info@dcomfort.com.ua
+380443377717
0800300677 безкоштовний

Facebook

Instagram