Закревський
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

В ТАКТ

Студія «ВТакт» – унікальне місце з затишною і комфортною атмосферою, де завжди панує чудовий настрій. Своїм досвідом діляться кращі педагоги, які навчають дітей 7-15 років секретам різних напрямків. У школі можна не тільки відчути, але і пропустити через себе «гримучу суміш» танцювальних стилів, виконувану в чіткому ритмі і з шаленим драйвом. Майстри танцю навчають не тільки класичним рухам і па, але відкривають талант до імпровізації на танцполі.

Учні успішно вивчають основи вуличних танців:

  • хіп хоп,
  • джаз фанк,
  • денс-хол,
  • к-поп.

Унікальна особливість вуличного напрямку полягає в об’єднанні кількох стилів. У кожного з них своя техніка, але об’єднує всі відсутність строгих правил, вимог і стандартів. Саме це приваблює молодь, яка за допомогою складних і простих рухів висловлює свої почуття і думки. Відсутність строгих догм, свобода самовираження і повна імпровізація відрізняє танцюристів, які шукають своє місце в житті.

У програмі школи також заняття йогою і аеробікою. Викладачі навчать учнів володіти своїм тілом, а також емоціями і настроєм. Часто танцювальну програму комбінують з тієї, що допомагає розвивати витривалість, зміцнити різні групи м’язів.

Графік роботи

(067) 160 76 76

Youtube

Facebook

Instagram