ZakrevSky
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

LeVal’/ Двері/Оренда 25 кв.м

 

ЛеВал меблі (Шафи-купе, кухні)


Фірма LeVal’ – створена на основі зібраного досвіду чудової команди дизайнерів, технологів, менеджерів та установників корпусних меблів. У наш час просто як гриби після дощу з’являються нові комплекси будинків, котеджів і торгові центри. І найчастіше розміри приміщень в новобудовах не дозволяють підібрати так звану стандартну меблі. І тут виникає питання про меблів на замовлення по індивідуальному проектуванню і професійного дизайнерському раді. Ми є виробниками кухонь, шаф-купе, гардеробних, дитячих та ін. Саме під замовлення. Це дозволяє правильно і ергономічно використовувати кожен куточок приміщення, будь то кухня, коридор, спальня або дитяча. Індивідуальний підхід до клієнта – головне що ми цінуємо в нашій роботі!

 

Двері (Шафи-купе, двері)

Завдяки доступній ціні, купити шафу купе недорого, сьогодні не проблема для будь-якої людини. Даний витвір дизайнерського мистецтва, крім усього іншого, помітно заощадить простір в квартирі. Старі і величезні шафи вже давно неактуальні, тим більше, якщо мова йде про маленьку квартиру – уявіть, скільки ви зможете заощадити місця, якщо замість стінки, тихо причаїться кутовий шафа-купе. І це – ще одна важлива причина купити шафу-купе.

Якщо ви вирішили придбати щось незвичайне, то і в даному випадку купити шафу-купе є найбільш вигідним рішенням, так як він відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, а в деяких випадках – підкреслить всі його достоїнства.

 

Оренда (25 кв.м)

В оренду на другому поверсі здається приміщення 25 кв.м

За всіма подробицями звертайтеся у відділ оренди:

Телефон:098-486-34-34, 093-700-55-77

Email: Trc.Zakrevsky@ukr.net

З радістью чекаємо нових орендарів!

Графік роботи

096-440-35-41
095-491-55-67
096-440-36-11
mebli-pluss@ukr.net

Facebook