Закревський
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

LARINNA-SCHOOL

Курси перманетного макіяжу з TAJA MILIC.

Наші викладачі з багаторічним досвідом педагогіки і майстерності знають про професії перманентного макіяжу все до найдрібніших подробиць, роками розробляли інноваційні методи навчання і пропонують пройти навчання за найсучаснішими технологіями.

Ми надаємо нашим учням всі необхідні матеріали для навчання перманентного макіяжу та нігтьової сервісу.

Підтримка викладачем протягом 3-х місяців з дня закінчення курсу!

Ви засвоїте авторську техніку #NEEDLEKISS, яка включає в себе сім видів імплантації пігменту в шкіру, про які ви дізнаєтеся на курсах з навчання перманентного макіяжу, татуажу і мікроблейдінгу!

Вас навчать всьому, що повинен знати майстер ПМ!

Проходячи навчання в нашому навчальному центрі Larinna school ви з легкістю будете вирішувати питання будь-якої складності, не маловажливим етапом навчання є те, що ви зможете виконувати процедуру татуажу губ або брів не за дві години, а всього за 15-30 хвилин, тим самим ви будете витрачати часу менше, а значить заробляти більше, так як зможете прийняти не 2-x клієнтів в день, а 3-5 і при цьому витрат вашого часу буде менше!

 1. Ми проводимо консультації та майстер-класи!
 2. Проводимо набір на підвищення кваліфікації.
 3. Готуємо до всесвітніх чемпіонатів вже професійних майстрів!
 4. Ми пишаємося своїми випускниками!
 5. Наші фахівці з величезним задоволенням вкладуть в вас знання і вміння!

 

Курси нігтьового сервісу і візажу LARINNA-SCHOOL від Інни Ларіонової.

Високопрофесійний майстер – викладач індустрії краси прагне до того, щоб її учні отримали максимально знань і навичок. Саме тому була розроблена унікальна, авторська система навчання, розрахована на швидке й успішне засвоєння інформації.

Найголовнішим аспектом школи манікюру є те, що курси з манікюру та педикюру розділені на міні-групи та індивідуальні заняття. В курси включено 90% практичних занять. Школа надає всі необхідні матеріали для навчання.

Важливим аспектом навчання в школі індустрії краси є індивідуальний підхід. Наша уважна, мудра і підкована безліччю знань Топ майстер – викладач Інна Ларіонова вкладе в Ваші голови знання, а в руки впевненість і навички роботи з найскладнішими матеріалами, інструментами та електроприладами.

Індивідуальний підхід до кожного учня і правильно викладена інформація є успіхом у роботі викладача, а щиро вдячні учні – показником якості!

Ви освоїте:

 • класичний манікюр;
 • класичний педикюр;
 • класичний френч;
 • апаратний манікюр і педикюр;
 • нарощування гелем і акрил-гелем;
 • покриття гель-лаком: вензелі, сяючі лінії тощо;
 • акварельний розпис;
 • 3D моделювання (3D дизайн);
 • кислотний манікюр і педикюр.

 

Також ви можете пройти курси підвищення кваліфікації з нігтьової естетики, відвідати безкоштовні майстер-класи з дизайну нігтів.

Графік роботи

Пн.-Сб. 10:00 – 20:00
Нд. 10:00 – 18:00
  Larinna1@ukr.net
+38 (093) 477-70-75
 +38 (096) 766-00-15