Закревський
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

Іграшки/Сухофрукти/ІМПЕРІЯ КУЛЬОК. КИЇВ

 

Іграшки

Побачити щиру радість в очах дитини прагнуть всі батьки, а найпростіший спосіб це зробити – подарувати улюбленому чаду іграшку. Між іншим, такий презент можна назвати багатофункціональним, тому що з його допомогою вдається домогтися відразу декількох ефектів, а саме: поліпшити настрій малюка і доставити йому задоволення; стимулювати до розвитку всіляких практичних і інтелектуальних навичок; створити сприятливі умови для спілкування з однолітками; організувати захоплююче дозвілля; розвинути творчі здібності тощо.

В нашому магазині Ви знайдете все для активного відпочинку і спорту ваших дітей, розумового розвитку, стимулювання логіки, фантазії та уяви, спілкування і найнеймовірніших ігор, включаючи сучасні.

Сухофрукти.

Сухофрукти, які можна у нас купити представляють собою майже повністю висушені фрукти або ягоди, після сушки вологи залишається всього близько 20%. Сушать їх, як правило, природним шляхом (на сонці або в тіні). У кулінарії сухофрукти використовують у випічці, з мюслями, сухими сніданками тощо. Компот із сухофруктів так приємно освіжає в літню спеку.

Користь сухофруктів важко переоцінити, а ціна задовольнить більшість гаманців.

“ІМПЕРІЯ КУЛЬОК. КИЇВ”. Студія повітряних кульок

Компанія “ІМПЕРІЯ КУЛЬОК. КИЇВ”– це місце, де можна замовити стильне оформлення повітряними кульками будь-якого свята! Чи варто говорити, що повітряні кульки – це найкращий спосіб подарувати гарний настрій і дитині, і дорослому?

“ІМПЕРІЯ КУЛЬОК. КИЇВ”– це команда творчих людей, які закохані в свою справу. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, обговорюючи з клієнтом всі питання, що цікавлять. Ми намагаємося створювати ексклюзивні набори, постійно розширюючи свій асортимент товарів! Наше завдання – дарувати людям позитивні емоції , тому наші кульки якісні, яскраві і цікаві!

У нас ви можете придбати повітряні кульки з фольги у вигляді улюблених героїв вашого малюка, світлові, гелієві кульки найяскравіших кольорів, цифри з повітряних кульок, стильні фотозони з кульок для вашого свята!

Ми створимо для вас атмосферу свята з простих речей! Ласкаво просимо в яскравий світ повітряних кульок!

Графік роботи

Іграшки Пн-Нд: 10:00-19:00
Оформлення замовлень: 073-150-05-73
Сухофрукти Пн-Нд: 10:00-20:00
ІМПЕРІЯ КУЛЬОК. КИЇВ
Пн-Нд: 10:00-20:00
(067)434-68-58
(096)229-50-52

Instagram