ZakrevSky
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

Іграшки/Сухофрукти/Майстерня ключів

 

Іграшки

Побачити щиру радість в очах дитини прагнуть всі батьки, а найпростіший спосіб це зробити – подарувати улюбленому чаду іграшку. Між іншим, такий презент можна назвати багатофункціональним, тому що з його допомогою вдається домогтися відразу декількох ефектів, а саме: поліпшити настрій малюка і доставити йому задоволення; стимулювати до розвитку всіляких практичних і інтелектуальних навичок; створити сприятливі умови для спілкування з однолітками; організувати захоплююче дозвілля; розвинути творчі здібності тощо.

В нашому магазині Ви знайдете все для активного відпочинку і спорту ваших дітей, розумового розвитку, стимулювання логіки, фантазії та уяви, спілкування і найнеймовірніших ігор, включаючи сучасні.

Сухофрукти.

Сухофрукти, які можна у нас купити представляють собою майже повністю висушені фрукти або ягоди, після сушки вологи залишається всього близько 20%. Сушать їх, як правило, природним шляхом (на сонці або в тіні). У кулінарії сухофрукти використовують у випічці, з мюслями, сухими сніданками тощо. Компот із сухофруктів так приємно освіжає в літню спеку.

Користь сухофруктів важко переоцінити, а ціна задовольнить більшість гаманців.

Майстерня ключів

Майстерня пропонує послуги з виготовлення ключів всіх типів складності для дверей і домофонів. Також тут можна придбати аксесуари для носіння ключів і брелки.

Чекаємо на Вас!

Графік роботи

Іграшки Пн-Нд: 10:00-19:00
Оформлення замовлень: 073-150-05-73
Сухофрукти Пн-Нд: 10:00-20:00
Майстерня ключів Пн-Нд: 10:00-20:00
063-294-22-49