Закревський
address
М. Київ
вул. м закревського, 61/2
зупинка торгівельний центр
зупинка в.висоцького
work time
Графік роботи
9:00 - 21:00
Супермаркет "Сiльпо"
цілодобово

Askona

«Аскона»

Аскона Україна — територія здорового сну. У нас чорна п’ятниця 2 тижні. Пропонуємо шалені знижки з 15 листопада до 1 грудня 2021 року.

  •  матраци до -70%
  •  дитячі матраци до -37%
  •  ліжка до -55%
  •  подушки до -70%
  •  дивани – до 50%

Поспішайте кількість товарів зі знижками – обмежена!

Компанія Askona входить до найбільшого шведського концерну Hilding Anders, що є найбільшою компанією в Європі та Азії з виробництва та продажу матраців та товарів для сну. Саме на наших матрацах сплять більше 20 млн. людей у Східній Європі.

За нами 30 років успіху, більше 1000 салонів по всій Європі, 22 салони в Україні (16 салонів у Києві, 3 у Дінпрі та 3 у Одесі), 11 000 одиниць продукції виготовляється щодня, площа виробничого комплексу — 145 000 кв.м. Маємо найбільшу у Європі 4-х потокову конвеєрну лінію та власне виробництво комплектуючих.

Компанія Askona Україна представляє кращі спальні системи провідних брендів преміум класу зі Швеції (Hilding Anders), преміум-бренди США (King Koil, Serta, Ergomotion), преміум-бренд Норвегії (Jensen), Швейцарії (Bicoflex), а також є найбільшим вертикально інтегрованим рітейлером, який спеціалізується на виробництві повного асортименту товарів для здорового сну для будь-якого високого і середнього сегменту і може запропонувати також бюджетні комплексні рішення.

Принципи Askona:

  1. Турбота про людину. Наше головне завдання – зробити людину щасливою і здоровою. Тому ми прагнемо донести до людей всю важливість повноцінного і комфортного сну. Ми впевнені, що якість життя і стан здоров’я безпосередньо залежать від якості сну.
  2. Інноваційність. Ми прагнемо використовувати в розробці і виробництві нових продуктів лише ультрасучасні матеріали та інноваційні методи, які суттєво підвищують якість сну людей і дозволяють досягати вражаючих результатів у цій сфері.
  3. Чесність і відкритість. Політика компанії абсолютно прозора: ми відкриті до співпраці і готові ділитися своїм досвідом, даними і результатами проведених нами досліджень за участю провідних світових експертів в області здорового сну.
  4. Участь керівництва в житті компанії. Топ-менеджери приймають безпосередню участь у всіх сферах життя компанії, тестують і особисто перевіряють кожен продукт, спілкуються з клієнтами і перевіряють процеси всередині компанії. Раз в 3 місяці вся команда працює з покупцями: приймає дзвінки на «гарячій лінії», з доставкою їздить до клієнтів і працює на виробництві. Це допомагає контролювати всі робочі процеси і краще дізнаватися потреби покупця.

 

Ми пишаємося тим, що робимо! А також цінуємо відгуки кожного нашого покупця. Це допомагає підвищувати якість продукції та обслуговування.

Графік роботи

+38 067 110 34 11
Пн-Сб: 10:00 - 20:00
Нд: 10:00 - 18:00

Facebook

Instagram

Акції